Archieven: Team

aletta koudijs
Aletta Koudijs
Beleidsadviseur 06-25320063 a.koudijs@gezinshuis.com
Jasmijn Heeremans
Jasmijn Heeremans
Marketing & Communicatie Manager 06-20847855 j.heeremans@gezinshuis.com
Josine Dregmans
Josine Dregmans
Interne Auditor 06-23481195 j.dregmans@gezinshuis.com
Arjen Keers
Directeur 06-55683714 a.keers@gezinshuis.com
Inge van Druten
Medewerker Backoffice 06-82067795 backoffice@gezinshuis.com
Miriam Pronk
Miriam Pronk
Medewerker Backoffice 06-83979608 backoffice@gezinshuis.com
Bernadet Vervoort
Contactpersoon: Brabant, Limburg en Gelderland (Achterhoek) 06-51361611 b.vervoort@gezinshuis.com
Contactpersoon-gezinshuis.com
Harold Aalbers
Contactpersoon: Utrecht, Gelderland (rondom De Glind) 06-22278074 h.aalbers@gezinshuis.com
Contactpersoon gezinshuis.com
Mariëlle Slappendel
Contactpersoon: Zuid Holland, Zeeland 06-53980271 m.slappendel@gezinshuis.com
Huub vd Voorde, contactpersoon Twente
Huub van de Voorde
Contactpersoon: Overijssel (Twente), Flevoland en Gelderland (NW Veluwe). 06-2309 3265 h.vandevoorde@gezinshuis.com
1 2