Contact

Bezoekadres

Oude Kerkweg 100
6717 JS Ede

Postadres

Rudolphlaan 2
3794 MZ De Glind

Telefoon/mail

0342-450 253
info@gezinshuis.com

We staan voor je klaar

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe gezinshuisouders en komen graag met je in contact. Bel of mail de contactpersoon van de betreffende regio. Heb je een algemene vraag, stuur een mail naar info@gezinshuis.com of laat je gegevens achter.


Jasmijn Heeremans
Jasmijn Heeremans
Marketing & Communicatie Manager 06-20847855 j.heeremans@gezinshuis.com
Josine Dregmans
Josine Dregmans
Interne Auditor 06-23481195 j.dregmans@gezinshuis.com
Arjen Keers
Directeur 06-55683714 a.keers@gezinshuis.com
Inge van Druten
Medewerker Backoffice 06-82067795 backoffice@gezinshuis.com
Miriam Pronk
Medewerker Backoffice 06-83979608 backoffice@gezinshuis.com
Bernadet Vervoort
Contactpersoon: Brabant, Limburg en Gelderland (Achterhoek) 06-51361611 b.vervoort@gezinshuis.com
Contactpersoon-gezinshuis.com
Harold Aalbers
Contactpersoon: Utrecht, Gelderland (rondom De Glind) 06-22278074 h.aalbers@gezinshuis.com
Contactpersoon gezinshuis.com
Mariëlle Slappendel
Contactpersoon: Zuid Holland, Zeeland 06-53980271 m.slappendel@gezinshuis.com
Huub vd Voorde, contactpersoon Twente
Huub van de Voorde
Contactpersoon: Overijssel (Twente), Flevoland en Gelderland (NW Veluwe). 06-2309 3265 h.vandevoorde@gezinshuis.com
Linda Ramaker
Contactpersoon: Overijssel (Salland) Drenthe, Groningen , Friesland en Noord Holland 06-1213 3327 l.ramaker@gezinshuis.com

Algemene vraag? Die beantwoorden we graag.

  • *We gebruiken bovenstaande gegevens alleen om contact met je op te kunnen nemen over je vraag of opmerking.