We staan voor je klaar

We zijn altijd op zoek naar nieuwe gezinshuisouders en komen graag met je in contact. Bel of mail de regiomanager in jouw regio.

Aletta Koudijs
Aletta Koudijs
Beleidsadviseur 06-25320063 a.koudijs@gezinshuis.com
Jasmijn Heeremans
Marketing & Communicatie Manager 06-20847855 j.heeremans@gezinshuis.com
arjen keers
Arjen Keers
Directeur-Bestuurder 06-55683714 a.keers@gezinshuis.com
Inge van Druten
Officemanager 06-82067795 backoffice@gezinshuis.com
Bernadet Vervoort
Regiomanager: Brabant, Limburg en Gelderland (Achterhoek) 06-51361611 b.vervoort@gezinshuis.com
Harold Aalbers
Harold Aalbers
Regiomanager: Utrecht en Gelderland 06-22278074 h.aalbers@gezinshuis.com
Mariëlle Slappendel
Regiomanager: Zuid-Holland en Zeeland 06-53980271 m.slappendel@gezinshuis.com
Huub van de Voorde
Regiomanager: Flevoland, Overijssel (Twente) en Gelderland (NW Veluwe) 06-2309 3265 h.vandevoorde@gezinshuis.com
Linda Ramaker
Regiomanager: Overijssel (Salland), Noordoostpolder, Drenthe, Groningen en Friesland 06-1213 3327 l.ramaker@gezinshuis.com