Anders Thuis

Een gezinshuis is niet altijd hét passende antwoord voor uithuisgeplaatste jongeren. Voor bijv. al wat oudere jongeren is het niet meer zo makkelijk om zich aan een gezin aan te passen. Maar ze willen wel terug kunnen vallen op enkele vaste begeleiders in de buurt. Daarom staat Gezinshuis.com met ‘Anders Thuis’ ook voor ondersteuning van alternatieve kleinschalige woonvormen.

Niet 24/7
Anders Thuis kan een alternatief zijn voor jeugdzorgprofessionals, die kinderen en jongeren een thuis willen geven in een kleinschalige woonvorm, maar hun leven niet 24/7 willen inrichten als gezinshuisouder.

Andere criteria
Voor alle betrokkenen moet helder zijn dát er duidelijke verschillen zijn tussen gezinshuis en deze alternatieve manier van wonen. Er gelden andere criteria voor deze vorm van kleinschalig wonen. Gezinshuis.com werkt aan de ontwikkeling van deze criteria en een duidelijk onderscheid tussen beide vormen.

Anders Thuis starten?
Overweeg je een alternatieve woonvorm te starten en wil je verkennen wat de samenwerking met Gezinshuis.com voor je kan beteken? Bel de contactpersoon van jouw regio.

Aletta Koudijs
Aletta Koudijs
Beleidsadviseur 06-25320063 a.koudijs@gezinshuis.com
Jasmijn Heeremans
Marketing & Communicatie Manager 06-20847855 j.heeremans@gezinshuis.com
arjen keers
Arjen Keers
Directeur-Bestuurder 06-55683714 a.keers@gezinshuis.com
Inge van Druten
Officemanager 06-82067795 backoffice@gezinshuis.com
Miriam Pronk
Officemanager 06-83979608 backoffice@gezinshuis.com
Bernadet Vervoort
Regiomanager: Brabant, Limburg, Zeeland, Goeree-Overflakkee en Gelderland (Achterhoek) 06-51361611 b.vervoort@gezinshuis.com
Harold Aalbers
Harold Aalbers
Regiomanager: Utrecht en Gelderland 06-22278074 h.aalbers@gezinshuis.com
Mariëlle Slappendel
Regiomanager: Zuid-Holland (excl. Goeree-Overflakkee) 06-53980271 m.slappendel@gezinshuis.com
Huub van de Voorde
Regiomanager: Flevoland (incl NO Polder), Overijssel (Twente) en Gelderland (NW Veluwe). 06-2309 3265 h.vandevoorde@gezinshuis.com
Linda Ramaker
Regiomanager: Overijssel (Salland), Drenthe, Groningen, Friesland en Noord-Holland 06-1213 3327 l.ramaker@gezinshuis.com